








Women's Small Gg Supreme Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Minor tear to the inner lining |
| SKU | 367539 |
$90.44
Original: $258.39
-65%Women's Small Gg Supreme Tote Bag Beige—
$258.39
$90.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Minor tear to the inner lining |
| SKU | 367539 |























