












Women's Small Soho Disco Bag Navy
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 16.5cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 7.5cm |
| SKU | 354312 |
$462.38
Women's Small Soho Disco Bag Navy—
$462.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 16.5cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 7.5cm |
| SKU | 354312 |























