














Women's Small Soho Disco Cross Body Bag Orange
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Orange |
| Height | 15.5cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light wear to the corners of the bag. Please see images. |
| SKU | 354228 |
$360.38
Women's Small Soho Disco Cross Body Bag Orange—
$360.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Orange |
| Height | 15.5cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light wear to the corners of the bag. Please see images. |
| SKU | 354228 |























