













Women's Soho Backpack Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 31cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Very minor unstitching to the left strap. |
| SKU | 356255 |
$469.18
Women's Soho Backpack Black—
$469.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 31cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Very minor unstitching to the left strap. |
| SKU | 356255 |























