








Women's Soho Disco Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 11.5cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 331695 |
$107.09
Original: $305.98
-65%Women's Soho Disco Bag Black—
$305.98
$107.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 11.5cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 331695 |























