











Women's Soho Disco Bag Blue
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 15cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 18cm |
| SKU | 341252 |
$183.59
Women's Soho Disco Bag Blue—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 15cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 18cm |
| SKU | 341252 |























