








Women's Stencil Effect Monogram Shorts Black Size FR 40 / UK 12
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | FR 40 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 5.5cm |
| SKU | 352680 |
$157.07
Original: $448.78
-65%Women's Stencil Effect Monogram Shorts Black Size FR 40 / UK 12—
$448.78
$157.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | FR 40 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 5.5cm |
| SKU | 352680 |























