









Women's Tab Logo Gilet Black Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 33cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Small tear on the inside seam as pictured, not visible when wearing. |
| SKU | 337053 |
$52.36
Original: $149.59
-65%Women's Tab Logo Gilet Black Size S—
$149.59
$52.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 33cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Small tear on the inside seam as pictured, not visible when wearing. |
| SKU | 337053 |























