








Women's Tissu Jacket Navy Size 4 / UK 16
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 4 / UK 16 |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 364739 |
$49.98
Original: $142.79
-65%Women's Tissu Jacket Navy Size 4 / UK 16—
$142.79
$49.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 4 / UK 16 |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 364739 |























