









Women's Trench Jacket Red Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 92.5cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | One of the wrist ties is missing, and there is a mark to the front of the item as pictured. |
| SKU | 340349 |
$122.39
Women's Trench Jacket Red Size 2 / UK 12—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 92.5cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | One of the wrist ties is missing, and there is a mark to the front of the item as pictured. |
| SKU | 340349 |























