








Women's Trillium Parka Down Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 340340 |
$312.78
Women's Trillium Parka Down Jacket Navy Size M—
$312.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 340340 |























