








Women's Trillium Parka Down Jacket Navy Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 343151 |
$353.58
Women's Trillium Parka Down Jacket Navy Size S—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 343151 |























