







Women's Victoria Parka Down Jacket Navy Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 356198 |
$104.72
Original: $299.19
-65%Women's Victoria Parka Down Jacket Navy Size S—
$299.19
$104.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 356198 |























