












Women's Vintage Gg Supreme Boat Pochette Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | The lining is in good condition however wear to the piping and cloth material. |
| SKU | 356439 |
$169.99
Women's Vintage Gg Supreme Boat Pochette Bag Beige—
$169.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | The lining is in good condition however wear to the piping and cloth material. |
| SKU | 356439 |























