










Women's Vitello Daino Life Moon Hobo Handbag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 356504 |
$138.03
Original: $394.38
-65%Women's Vitello Daino Life Moon Hobo Handbag Black—
$394.38
$138.03Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 356504 |























