












Women's Web Sherry Line Tote Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 367527 |
$76.16
Original: $217.59
-65%Women's Web Sherry Line Tote Bag Brown—
$217.59
$76.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 367527 |























