








Women's Web Stripe Dress T-Shirt Black Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | IT 40 |
| SKU | 368448 |
$80.92
Original: $231.19
-65%Women's Web Stripe Dress T-Shirt Black Size M—
$231.19
$80.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | IT 40 |
| SKU | 368448 |























