







Women's Windbridge Jacket Red Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 343315 |
$237.99
Women's Windbridge Jacket Red Size M—
$237.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 343315 |























