












Women's Zucca Chef Bag Red
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Red |
| Height | 22cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 338989 |
$140.41
Original: $401.18
-65%Women's Zucca Chef Bag Red—
$401.18
$140.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Red |
| Height | 22cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 338989 |























