










X Alessi 2021 Food À Porter Bento Lunch Box Bag Multi-Coloured
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Plastic |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Multi-Coloured |
| Height | 14cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | 3 component box. |
| SKU | 343459 |
$163.19
X Alessi 2021 Food À Porter Bento Lunch Box Bag Multi-Coloured—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Plastic |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Multi-Coloured |
| Height | 14cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | 3 component box. |
| SKU | 343459 |























