








Men's Brit Trench Jacket Beige Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 87.5cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Item overall is in Good condition, with a mark on the sleeve as pictured. |
| SKU | 326336 |
$135.99
Men's Brit Trench Jacket Beige Size S—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 87.5cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Item overall is in Good condition, with a mark on the sleeve as pictured. |
| SKU | 326336 |





















