







Men's Check Shirt Black Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 302360 |
$28.56
Original: $81.60
-65%Men's Check Shirt Black Size S—
$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 302360 |





















