






Men's Nova Check Long Sleeve Shirt Grey Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 43.5cm |
| SKU | 316402 |
$115.59
Men's Nova Check Long Sleeve Shirt Grey Size S—
$115.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 43.5cm |
| SKU | 316402 |





















