








Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks to back as pictured. |
| SKU | 316444 |
$16.66
Original: $47.60
-65%Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size L—
$47.60
$16.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks to back as pictured. |
| SKU | 316444 |





















