












Women's Freya Bag Blue
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 20cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 318220 |
$92.82
Original: $265.19
-65%Women's Freya Bag Blue—
$265.19
$92.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 20cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 318220 |





















