






Men's Leopard Logo Print Sweatshirt Grey Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light fading to the print. |
| SKU | 303540 |
$28.56
Original: $81.60
-65%Men's Leopard Logo Print Sweatshirt Grey Size XS—
$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light fading to the print. |
| SKU | 303540 |





















