









Men's Checkered Long Sleeve Shirt Green Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 276598 |
$11.90
Original: $34.00
-65%Men's Checkered Long Sleeve Shirt Green Size XS—
$34.00
$11.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 276598 |





















