








Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| Comments | Embroidery on logo has frayed slightly, and a small hole on the back of collar. |
| SKU | 310509 |
$11.90
Original: $34.00
-65%Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size M—
$34.00
$11.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| Comments | Embroidery on logo has frayed slightly, and a small hole on the back of collar. |
| SKU | 310509 |





















