






Men's Checkered Shirt Burgundy Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £300.0 |
| Colour | Burgundy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54.4cm |
| SKU | 293150 |
$61.20
Men's Checkered Shirt Burgundy Size M—
$61.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £300.0 |
| Colour | Burgundy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54.4cm |
| SKU | 293150 |





















