







Men's Abel Coordinates Logo T-Shirt Beige Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 339795 |
$156.39
Men's Abel Coordinates Logo T-Shirt Beige Size XS—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 339795 |























