







Men's Biker Joggers Blue Size S
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | S |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 76cm |
| SKU | 337881 |
$156.39
Men's Biker Joggers Blue Size S—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | S |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 76cm |
| SKU | 337881 |





















