







Women's Satin Lapels Jacket Black Size IT 38 / UK 6
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 331879 |
$217.59
Women's Satin Lapels Jacket Black Size IT 38 / UK 6—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 331879 |





















