








Women's Double Breasted Jacket Blue Size IT 38 / UK 6
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 331878 |
$312.78
Women's Double Breasted Jacket Blue Size IT 38 / UK 6—
$312.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 331878 |





















