









Men's Logo Print T-Shirt Red Size M
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Minor marks on the underarms. |
| SKU | 291311 |
$54.40
Men's Logo Print T-Shirt Red Size M—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Minor marks on the underarms. |
| SKU | 291311 |





















