






Women's Halterneck Knitted Cropped Top Pink Size S
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 22cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 35cm |
| Comments | Tag size 40. |
| SKU | 331880 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Women's Halterneck Knitted Cropped Top Pink Size S—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 22cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 35cm |
| Comments | Tag size 40. |
| SKU | 331880 |





















