







Women's Satin Lapel Double Breasted Jacket Black Size IT 38 / UK 6
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 331876 |
$76.16
Original: $217.59
-65%Women's Satin Lapel Double Breasted Jacket Black Size IT 38 / UK 6—
$217.59
$76.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 331876 |





















