








Women's Striped Stretch Sheer Jumpsuit Trousers Burgundy Size S
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Burgundy |
| Waist | 30.5cm |
| Inner Leg | 93cm |
| Comments | Size 36 Small hole on the hem of right leg and light material pulls in the sleeves. |
| SKU | 295847 |
$95.20
Women's Striped Stretch Sheer Jumpsuit Trousers Burgundy Size S—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Burgundy |
| Waist | 30.5cm |
| Inner Leg | 93cm |
| Comments | Size 36 Small hole on the hem of right leg and light material pulls in the sleeves. |
| SKU | 295847 |





















