







Women's Embellished Velvet Mini Dress Top Blue Size S
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 29cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Tag size 40. |
| SKU | 331870 |
$92.82
Original: $265.19
-65%Women's Embellished Velvet Mini Dress Top Blue Size S—
$265.19
$92.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 29cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Tag size 40. |
| SKU | 331870 |





















