








Women's Double Breasted Jacket Black Size IT 38 / UK 6
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 331867 |
$76.16
Original: $217.59
-65%Women's Double Breasted Jacket Black Size IT 38 / UK 6—
$217.59
$76.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 331867 |





















