






Women's Double Breasted Belted Blazer Jacket Black Size IT 38 / UK 6
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 331865 |
$109.47
Original: $312.78
-65%Women's Double Breasted Belted Blazer Jacket Black Size IT 38 / UK 6—
$312.78
$109.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balmain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 331865 |





















