







Men's Bomber Logo Jacket Black Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 328355 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Men's Bomber Logo Jacket Black Size M—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 328355 |























