







Men's Bridle Tb Monogram Hoodie Brown Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 355656 |
$258.39
Men's Bridle Tb Monogram Hoodie Brown Size M—
$258.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 355656 |























