





Men's Brighton Lightweight Blouson Jacket Navy Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 330736 |
$176.79
Men's Brighton Lightweight Blouson Jacket Navy Size M—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 330736 |























