































Men's Camden Heritage Trench Jacket Navy Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 360327 |
$52.36
Original: $149.59
-65%Men's Camden Heritage Trench Jacket Navy Size XS—
$149.59
$52.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 360327 |























