









Men's Cashmere Embroidered Logo Sweatshirt Beige Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cashmere |
| Colour | Beige |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 363993 |
$265.19
Men's Cashmere Embroidered Logo Sweatshirt Beige Size M—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cashmere |
| Colour | Beige |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 363993 |























