












Men's Check Backpack Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Tags & Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 30cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | RRP: £1095 |
| SKU | 344864 |
$273.69
Original: $781.96
-65%Men's Check Backpack Beige—
$781.96
$273.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Tags & Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 30cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | RRP: £1095 |
| SKU | 344864 |























