











Men's Check Logo Print Hoodie Black Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 357834 |
$244.79
Men's Check Logo Print Hoodie Black Size XS—
$244.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 357834 |























