










Men's Check Print Hood Down Jacket Navy Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 365678 |
$244.79
Men's Check Print Hood Down Jacket Navy Size S—
$244.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 365678 |























