








Men's Check Print Long Sleeve Shirt Beige Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 353626 |
$69.02
Original: $197.19
-65%Men's Check Print Long Sleeve Shirt Beige Size L—
$197.19
$69.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 353626 |























