







Men's Check Print Long Sleeve Shirt Beige Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 356425 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Men's Check Print Long Sleeve Shirt Beige Size M—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 356425 |























